Новость подробно
03 октября 2020 г.

Відбулось перше організаційне засідання щодо проведення всеукраїнського турніру з регбі на Кубок Посла Аргентини в Україні

У п'ятницю, 2 жовтня, у приміщенні Посольства Аргентинської Республіки в Україні відбулася робоча зустріч в рамках організації проведення Кубку Посла Аргентини з регбі серед дитячих команд, який заплановано на 23 жовтня у столиці.

Представники Федерації регбі України обговорили з Послом Аргентини Еленою Летісією Мікусінскі деталі організації турніру, узгодили план подальшої  взаємодії у підготовчому процесі.

Нагадаємо, відкритий всеукраїнський турнір з регбі серед юнацьких команд на Кубок Посла Аргентини в Україні вперше пройде в нашій країні!

За трофей змагатимуться команди юнаків 2008-2009 років народження.

Регламент про проведення 1-го відкритого всеукраїнського турніру з регбі серед юнацьких команд на Кубок Посла Аргентини в Україні (завантажити).

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области