Новость подробно
17 сентября 2020 г.

Курсант НАВС – майстер спорту й володарка Кубку України з регбі!

Капрал поліції Анастасія Пряха, курсант 410 навчальної групи ННІ № 1 НАВС, протягом 10 років грає в регбі, з яких чотири останні – за столичну команду «Авіатор». Змагаючись за Кубок України з регбі-7, який проходив в Одесі, київська команда обіграла колективи із Харкова, Кременця, Львова, та Одеси й стала переможцем турніру.

У запеклій боротьбі за бажаний трофей «Авіатор» продемонстрував відмінну гру, результативні дії та бойовий дух. Киянки обіграли одеситок з рахунком 14:7. Крім перемоги команди, ще однією нагородою для Анастасії Пряхи стало присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».

«Я почала займатися регбі з 10 років і на той час навіть не усвідомлювала, що цей вид спорту стане частиною мого життя. У юнацькому віці грала за команду хлопців, а вже згодом перейшла у професійну київську жіночу команду «Авіатор». Довготривалі наполегливі тренування мали результат – і вже 2018 року я взяла участь у Чемпіонаті Європи з регбі (вікова категорія U-18) у Франції. Регбі – це командний дух, дисципліна, динамічність, пристрасть, характер і витримка. Завдяки цим якостям і професійним порадам наставників я зросла як спортсмен і мені вдалося себе реалізувати», – зауважує Анастасія.

На досягнутому спортсменка не зупиняється. Має мрію – взяти участь у Чемпіонаті світу з регбі, стрибнути з парашутом і здійснити подорож до Гренландії.

Анастасія ще в шкільні роки прагнула стати слідчим і захищати інтереси громадян, бути гідною дочкою свого батька, який власним прикладом продемонстрував важливість, престижність і відповідальність цієї професії.

Тож бажаємо дівчині успіхів у спорті, навчанні й подальшій професійній діяльності!

Відділення комунікації НАВС

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области