Новость подробно
14 сентября 2020 г.

«Олімпійські уроки #BeActive» від зіркових олімпійців України

За доброю традицією початок осені для любителів спорту та здорового способу життя асоціюється зі всеукраїнським проєктом Національного олімпійського комітету «Олімпійський урок», який цьогоріч відбудеться в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором проведення якого в України виступає саме НОК.

«Попри усі труднощі сьогодення та сучасні виклики ми успішно трансформуємо і реалізовуємо наші олімпійські програми. Вже сьогодні стартує наш всеукраїнський проєкт «Олімпійський урок #BeActive». Традиційно спортивних шанувальників чекає чимало приємних сюрпризів та активностей, які відбуватимуться з урахуванням епідеміологічної ситуації в різних регіонах України», - зазначає президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, за ініціативи якого з 2005 року успішно втілюється в життя цей проєкт.

Від сьогодні, 14 вересня, щодня найвідоміші олімпійці України з різних видів спорту проводитимуть цікаві та корисні «Олімпійські уроки #BeActive» у прямих ефірах на своїх сторінках Інстаграм. На всіх бажаючих чекають розминки та тренування від зіркових спортсменів та, безперечно, олімпійські подарунки. Розклад Уроків буде постійно анонсуватиметься у соціальних мережах НОК, федерацій з видів спорту та самих атлетів.

Чудову можливість отримати олімпійські подарунки мають й активні підписники офіційних сторінок НОК України в Фейсбук та Інстаграм, адже на них чекають цікаві конкурси та вікторини.

Тож, долучайтеся до цьогорічного святкування «Олімпійського уроку-2020» - #BeActive!

noc-ukr.org

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области