Новость подробно
17 августа 2020 г.

Всеукраїнський Олімпійський урок-2020

Восени 2020 року, з 12 вересня по 30 жовтня, Національний олімпійський комітет спільно з Міністерством молоді та спорту України шістнадцятий рік поспіль буде проводити Всеукраїнський Олімпійський урок. У цьому році захід відбудеться в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором якого виступає НОК України, під егідою Європейської Комісії та під слоганом #BeActive.

Цьогоріч Всеукраїнський Олімпійський урок пройде в режимі онлайн з використанням можливостей сучасних технологій й з дотриманням вимог карантинних норм та правил. Ця ініціатива відповідає рекомендаціям ВООЗ щодо підвищення рухової активності як одного із напрямків профілактики захворюваності, що особливо актуально в умовах пандемії COVID-19.

Разом з тим, ми не змінюємо мету проведення уроків – через презентацію усіх олімпійських видів спорту та наших яскравих атлетів представити громадськості, а передусім молодому поколінню яскравий та різноманітний світ спорту.

noc-ukr.org

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области