Новость подробно
17 августа 2020 г.

Регбісти Донецької області провели традиційний навчально-тренувальний збір в Юрʹївці (ФОТО)

З 3 по 13 серпня в с. Юр'ївка (Мангушський район Донецької області) на БВ «Олімп» пройшов четвертий щорічний навчально-тренувальний збір команд Донецької області з регбі і регбіліг «SUMMER RUGBY CAMP «YURYEVKA-2020», в рамках підготовки до Чемпіонатів України.

У НТЗ взяли участь 30 спортсменів під керівництвом тренерів Ігоря Юркіна (м. Покровськ) і Володимира Лисенка (м. Селидове).

Навчально-тренувальний процес був спланований відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) - заняття проводилися в групах до 10 осіб з обов'язковим температурним скринінгом.

Щодня спортсмени тренувалися 2 рази в день (крім ранкової пробіжки і зарядки), брали участь в змаганнях з метання, пляжного волейболу, настільного тенісу, футболу, спортивно-інтелектуальній грі «Сходження на Олімп», на кращу фігуру з піску, плавання і пляжного регбі . Не забували і про активний відпочинок, доброю традицією стало проводити вечір біля вогнища з виконанням гімну регбістів Донбасу. Відновлюватися після фізичних навантажень допомагали збалансоване харчування, сауна і 8-ми годинний сон.

Кульмінацією НТЗ стало проведення в с. Юр'ївка Чемпіонату Донецької області з регбіліг серед юнаків 2006-2007, 2008 рр.н. і молодші на ігровому полі ДОЦ «Райдужний». Серед юнаків U-14 кращою стала команда ДЮСШ м. Селидове, а серед юнаків U-12 перемогу святкувала ДЮСШ м. Покровськ.

Федерація регбі Донецької області висловлює подяку начальнику Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимиру Мицику за фінансову підтримку при проведенні НТЗ, начальнику Управління сім'ї, молоді та спорту Покровського міської ради Олександру Швайку за наданий транспорт збірній команді ДЮСШ м. Покровськ, а також батькам спортсменів за пошиття парадної форми для збірних команд Донецької області РК «Ъ».

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
24 января 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Видео галерея к новости «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области