Новость подробно
14 июня 2020 г.

На полі одночасно дорослі та діти: у Тернополі провели унікальні змагання з тач-регбі (ФОТО)

Перший міський Кубок з тач-регбі відбувся 13 червня на стадіоні 23-ї школи м. Тернополя.

Участь у ньому взяли чотири місцеві команди.

- Ми грали два тайми по десять хвилин, - каже граючий тренер команди "Терен" Володимир Крутовський. – Особливість тач-регбі це те, що тут немає захватів та кидків. Це зовсім не травматичний вид регбі. Щоб відібрати м'яч у суперника достатньо лише його доторкнутися. Ця особливість дозволяє грати у тач-регбі чоловікам, жінкам та дітям одночасно.

За словами Володимира Крутовського, декілька років поспіль відбуваються чемпіонати світу з тач-регбі. В Україні цей вид спорту теж набуває популярності.

- Даним турніром ми хотіли показати, що регбі – це доступно, - каже він. – Сьогодні на поле вийшли дорослі та діти. Усі отримали масу позитивних емоцій. Сподіваємося, що проведення змагань з тач-регбі стане хорошою традицією.

Щодо результатів, то у суперечці чотирьох команд, першість вибороли найдосвідченіші – гравці РК "Терен". Команда "ТНЕУ" посіла друге місце, а "Опілля" – третє. Четвірку замкнули тернопільські "Вар'яти".

До речі, участь у турнірі взяли і два іноземці, які тривалий час проживають у Тернополі. Це пакистанець Зейшан та Шон із Південної Африки.

Нагородження переможців та призерів провів у минулому теж регбіст Степан Барна. У організації турніру регбістам допомогли місцеві меценати та обласне управління спорту.

te.20minut.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области