Новость подробно
12 июня 2020 г.

Олег Квасниця: «Цього року чемпіонат України буде ще більш рівним і цікавим»

Тренер хмельницьких «Поділля» і «Еволюшн Севенс» про відновлення тренувань, бажання обіграти «Олімп» і підсилення.

- В якому режимі працює команда? На чому зроблений упор?

- Тричі на тиждень тренуємося на полі і двічі в тренажерному залі. Працюємо над відновленням фізичних кондицій, так як, самі розумієте, під час карантину у гравців не було можливості повноцінно займатися. Також приділяємо особливу увагу силової витривалості, в регбі без сили складно.

- Якщо ситуація в країні дозволить, то сезон в Україні стартує в серпні з регбі-7. З огляду на цей факт, чи буде команда робити акцентовану підготовку на «сімку»?

- Ми вже готуємося до регбі-7, так як за наявною інформацією сезон стартує в середині серпня, знову ж таки, при сприятливій обстановці. У вересні почнеться чемпіонат з класичного регбі, але, багато чого буде залежати від міжнародних турнірів, в яких повинна брати участь збірна України. Так що продовжуємо тренуватися і чекаємо рішення від Регбі Європа та нашої Федерації.

- Останні роки хмельницькі команди регулярно потрапляють до когорти призерів чемпіонату України з регбі і регбі-7. Які стоять завдання на прийдешній сезон?

- У «класиці» стоїть мета потрапити до трійки призерів. У регбі-7 хотілося б обіграти «Олімп», але ми розуміємо, що це дуже непросто. Більш того, упевнений, що й інші клуби в новому сезоні додадуть - і одеські «КРЕДО» з «Політехніком», і київські команди, і львівський «Сокіл» під керівництвом нового тренера Дмитра Кірсанова, і харківський «Легіон». Мені здається, в цьому році чемпіонат буде ще більш рівним і цікавим, де за медалі поборються кілька команд. Проте, наша задача мінімум в регбі-7 - друге місце, а максимум - це, звичайно, чемпіонство.

- Минулі роки, як мінімум в регбі-7, хмельницька команда посилювалася гравцями і екс-гравцями збірної України. Чи варто чекати цього в сезоні-2020?

- Кілька років тому ми запрошували не тільки гравців з України, але з Грузії і Молдови. У минулому році залучали Андрія Шакуру, Артема Кулика і Тараса Марченка. Артем, на жаль, допомогти не зможе, так як працює тренером в донецькому «Шахтарі», а на Андрія і Тараса ми розраховуємо і в цьому сезоні.

rugger.info

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области