Новость подробно
25 мая 2020 г.

Розпочалася серія консультацій щодо плану «Повернення до гри»

Сьогодні в офісі Федерації регбі України відбулася Zoom-нарада з представниками чоловічих команд Суперліги з регбі-7 та регбі-15 для обговорення ймовірної дати відновлення внутрішніх чемпіонатів та варіантів їх форматів.

Попередні пропозиції були надіслані командам 27 квітня, де за найкращим сценарієм найбільш вірогідною датою повернення до гри було визначено середину серпня, враховуючи рекомендації Уряду, МОЗ, проблеми з регіональним транспортним сполученням та необхідністю відновлення ігрової форми гравцями клубів.

Також додає невизначеності і відсутність інформації щодо проведення міжнародних офіційних змагань, яка має надійти від Регбі Європа до середини червня.

Вирішили продовжити обговорення найближчим часом, після появи актуальної інформації від Європейської федерації регбі та подальших рішень Уряду щодо розвитку епідеміологічної ситуації.

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области