Новость подробно
22 апреля 2020 г.

Вадим Гутцайт: «Відтепер правила спортивних змагань не потребуватимуть державної реєстрації!»

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Вадим Гутцайт (Міністр молоді та спорту України):

«Розуміючи, що державна реєстрація правил спортивних змагань створювала зайвий бюрократичний процес, ми знайшли вихід як його спростити. Сьогодні на засіданні Кабміну були внесені та підтримані зміни до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади.

Основна мета змін - дерегуляція невластивих функцій Мінмолодьспорту. Адже, по суті, правила є нормативно-технічним документом, що включає в себе, окрім умов та порядку визначення результатів й переможців змагань, вимоги до відповідних спортивних споруд та інших спеціально відведених місць, їх технічні характеристики, технічні умови до спеціального обладнання, спортивно-технологічного устаткування та інвентарю, форми спеціального призначення учасників спортивних змагань.

Зазначу, що у кожній міжнародній федерації існує власна форма викладення та структура правил, яку національні федерації не мають права змінювати, а можуть лише здійснити переклад державною мовою. А кожен вид спорту має свою специфіку, постійно з'являються нові дисципліни, види змагань, у зв'язку з чим до правил спортивних змагань відповідної міжнародної спортивної федерації часто вносяться зміни. Наприклад, міжнародною федерацією настільного тенісу на Конгресі до правил спортивних змагань вносяться зміни кожен рік.

Так що, якщо раніше правила подавалися на затвердження до Мінмолодьспорту, а потім наказ відправлявся на процедуру державної реєстрації, то на сьогодні ця бюрократична ланка змінена. Міністерство молоді та спорту отримує правила та погоджує їх згідно своєї компетенції. Адже це є, ще раз зазначу, нормативно-правовий акт, який спрямований на полегшення формальностей.

Знаю точно, що таке рішення давно вже очікували національні спортивні федерації та вся спортивна спільнота. Окремо дякую за підтримку та конструктивність Міністерства юстиції».

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
24 января 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Видео галерея к новости «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области