Новость подробно
13 апреля 2020 г.

Прийом грантових заявок на діяльність, що відповідає місцевим потребам в зв’язку з COVID-19

Європейський молодіжний фонд (EYF) відкриває прийом спеціальних заявок від місцевих чи національних молодіжних організацій, які шукають фінансування для заходів, що відповідають місцевим потребам внаслідок кризи COVID-19.

Ви можете подати заявку на пілотні грантові заходи EYF. Пріоритет надаватиметься пілотним заходам, спрямованим на демонстрацію солідарності та підтримки всіх осіб, постраждалих від кризи COVID-19, таким як:

– звернення до та підтримка особливо вразливих груп людей, включаючи бездомних, біженців та шукачів притулку, людей з обмеженими можливостями, людей, які живуть в ізоляції або у віддалених громадах;

– підтримка медичних, соціальних та освітніх послуг;

– освіта та підвищення обізнаності про важливість прав людини у відповідь на кризу, пов’язану з COVID-19.

Усі пілотні заходи повинні дотримуватися санітарних заходів та заходів безпеки, що вживаються компетентними органами на національному та/або місцевому рівні. Крім того, молодіжним організаціям-заявникам наполегливо рекомендується координувати свою діяльність з компетентними органами та вказувати про це у своїй проєктній пропозиції.

Важливо!

Максимальний розмір гранту EYF для пілотної діяльності становить 10 000 євро. Дата закінчення подачі даних заявок - 10 травня, але заявки, пов’язані з COVID-19, можуть бути подані протягом 2020 року. Наступні дати закриття будуть визначені пізніше у 2020 році і включатимуть червень та вересень, щоб дозволити обробляти заявки та приймати рішення про гранти.

Молодіжні організації можуть подавати заявки лише у тому випадку, якщо вони зареєстровані на сайті EYF. З інструкціями та критеріями реєстрації ви можете ознайомитись тут.

Як податись?

Інформацію про процедуру та критерії подання заявки можна знайти на веб-сайті EYF (що таке пілотна діяльність). Якщо ви вирішили подати заявку, будь ласка, чітко зазначте у верхній частині заявки: special call COVID-19.

Детальніше на сайті EYF за посиланням

dsmsu.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области