Новость подробно
29 января 2020 г.

Програма МОК «Олімпійська Солідарність - Технічні курси для тренерів»

За підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету НОК України продовжує активно реалізовувати програми та рекомендації МОК щодо стратегії розвитку олімпійського руху, одним з найважливіших напрямків якої є освітні програми для тренерів.

У всьому світі тренери  займають центральну роль у кар'єрі спортсмена.  Тому дуже важливо, щоб тренери постійно могли розвиватися та вдосконалюватися, рухатись вперед і змінюватись лише на краще, відповідаючи  вимогам  часу.

З метою посилення глобальної та довгострокової освіти тренерів Національний олімпійський комітет пропонує долучитись до програми МОК «Олімпійська Солідарність - Технічні курси для тренерів» з можливим приблизним бюджетом у 8-10 тис. дол. США.

Дані курси призначені для підвищення кваліфікації тренерам, які офіційно визнані їх національними федераціями, та працюють на розвиток свого виду спорту в Україні.

Більш детальніша інформація на сайті Міжнародного Олімпійського Комітету за цим посиланням: https://www.olympic.org/olympic-solidarity-world-programmes.

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области