Новость подробно
15 января 2020 г.

World Rugby: великий рік в заходах захисту прав гравців

У зв'язку з тим, що регбі як і раніше буде демонструвати експоненціальний ріст своїх шанувальників вже на початку нового десятиліття, науково-обґрунтована кампанія World Rugby щодо зниження ризику отримання травм в спорті продовжує здійснювати позитивний вплив.

Благополуччя гравців є головним пріоритетом цього виду спорту, тому в останні роки кількість травм в елітному регбі в світі скоротилася завдяки далекоглядному і заснованому на дослідженнях підході до профілактики та управління травмами.

Оскільки регбійна спільнота зосереджена на зниженні ризику струсу мозку, рівень травматизму в глобальних змаганнях еліти знизився на 15% (30% на чемпіонаті світу з регбі 2019), демонструючи зміну культури, поведінки і суворе дотримання стандартів добробуту гравців World Rugby.

Ключовим фактором запобігання травматизму є процес перегляду законодавства і минулого року Виконавчий комітет World Rugby схвалив пакет інноваційних законів, спеціально розроблених для зменшення травматизму на всіх рівнях.

Подробиці читайте в статті «Big year for player welfare law trials kicks off» World Rugby за посиланням: https://www.world.rugby/news/550965?fbclid=IwAR1aNtnhUmT0-zBULns6h51JBTRRI_x_176l0TmpFWyQGFtlo3lwIJnUXVQ

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области