Новость подробно
06 октября 2019 г.

РК «Поділля» (Хмельницький) завершило сезон матчем проти «Антареса» (ФОТО)

Регбійний клуб «Поділля» вдома, 6 жовтня, приймав київський «Антарес». І, якщо для хмельничан цей матч не мав значення для турнірної таблиці («Поділля» забезпечило собі бронзові медалі), то ось для киян необхідна була перемога, щоб претендувати на четверте місце. Утім, хмельницькі регбісти не лише не поступилися в боротьбі у цьому матчі, а й здобули перемогу.

Щоправда, матч для господарів не став легкою прогулянкою. Перший тайм, по суті, пройшов у рівній боротьбі. І хоч хмельничани першими занесли залікову спробу, гості відігралися, реалізувавши штрафний – 5:3. Та на перерву команди пішли за рахунку 8:3 – цього разу Сіваку вдалося влучно пробити зі штрафного.

….І після перерви «Поділля» почало грати цікавіше та результативніше. До того, поступово, почали робити заміни гравців, додаючи свіжі сили в атаку. Як наслідок, хмельничанам вдалося занести ще декілька спроб. «Антарес» намагався відігратися, але підійти близько до залікової зони кияни не могли – гравці «Поділля» дисципліновано діяли в захисті. У підсумку, гості за другу половину гру не здобули жодного залікового очка, тоді як господарі заробили 20. Отож, «Поділля» виграло з рахунком 28:3.

Чемпіонат України в Суперлізі ще не завершився. Але «Поділля» вже зіграло всі свої матчі. Якщо минулого року хмельничани були срібними призерами, то цьогоріч – здобули «бронзу», пропустивши вперед не лише харківський «Олімп», а й одеський «Кредо-1963».

Вже 19 жовтня в Хмельницькому на стадіоні «Поділля» о 14.00 відзначатимуть 35-річчя регбі в регіоні. І в рамках цього ювілею проведуть товариський матч, в якому РК «Поділля» зіграє зі збірною України.

ye.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области