Новость подробно
05 июня 2019 г.

У Києві розіграли нагороди чемпіонату України з регбі-5 (ФОТО)

Чудова спортивна атмосфера і завзята боротьба за перемогу тривала між найкращими командами з регіонів, які протягом року виборювали право на участь у фіналі! Лише в Одесі у відбіркових змаганнях взяли участь близько 100 команд!

4 червня дитячі команди за підтримки жіночого руху «За сімейні цінності» грали на професійних полях, на яких проводяться ігри дорослого чемпіонату з регбі!

І ось вони переможці 3-го чемпіонату України з регбі-5:

1 місце - «Карло Боссолі», м. Одеса;

2 місце - «Ксантос», м. Одеса;

3 місце - «Буревісник», м. Хмельницький.

Спеціальний приз від жіночого руху «За сімейні цінності», який встановлено за чесну гру, отримала команда «Антарес», Київська область, Клавдієво.

Олег Сморчков (ТВО голови Дитячої-юнацької комісії Київської міської федерації регбі) виступив співорганізатором чемпіонату України з регбі-5 серед гравців 2008-2009 років народження.

Команда м. Києва «Київські Соколи» також брала участь у чемпіонаті і вийшла до фіналу.

«Регбі-5 - специфічний вид спорту, який суттєво відрізняється від класичного регбі, в який грають Київські Соколи. Проте, гравці РК «Київські Соколи» виступили пристойно і зайняли 5 місце. Нам трохи не повезло з жеребкуванням і ми потрапили в одну групу з фіналістами, командами з Одеси. Але тренери дуже задоволені виступом. Бо вони розглядали ці змагання, як етап підготовки до міжнародних турнірів з регбі», - говорить Олег Сморчков.

У фінальних змаганнях взяли участь вісім команд з Одеси, Рівного, Кривого Рогу, Хмельницького, Києва та Київської області.

«Приємно, що розвиток дитячого спорту підтримує Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності». Здоров’я дитини, відповідальність, гра в команді, вміння досягати результату, товариське спілкування - це те, що закладається в спортивних секціях. Саме завдяки підтримці і зацікавленості батьків сьогодні в Україні розвивається дитяче регбі», - про це зазначив Павло Рожков, під час вручення спеціального призу, наймолодшим учасникам.

Жіночий клуб «За сімейні цінності»

Борьба с голодом
12 декабря 2019 г.
У Хмельницькому визначились переможці чемпіонату міста з регбі-5 серед шкільних команд (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «У Хмельницькому визначились переможці чемпіонату міста з регбі-5 серед шкільних команд (ВІДЕО)».

12 декабря 2019 г.
Регбі-5 – гра для юних та завзятих (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Регбі-5 – гра для юних та завзятих (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Кредо