Новость подробно
19 апреля 2019 г.

Столиця готова фінансувати реконструкцію стадіону «Спартак»

Київ готовий виділити кошти на реконструкцію та оновлення столичного стадіону «Спартак». Вже другий рік фінансування галузі спорту в Києві збільшується вдвічі, повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

«Один із важливих проектів - стадіон« Спартак». Зараз він знаходиться не на балансі міста, але ми готові виділити кошти і прийняти цей стадіон в комунальну власність Києва. У планах - фінансувати його реконструкцію і оновлення, як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем», - зазначив Мондрієвський.

За його словами, такі об'єкти повинні використовуватися тільки за цільовим призначенням, тобто для спортивних заходів. І від питання управління подібними спорудами залежить розвиток спорту в місті в цілому.

bigkiev.com.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
16 августа 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 августа 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области