Новость подробно
27 марта 2019 г.

БУКОВИНКА ІЛОНА ЗАЙШЛЮК ПРЕТЕНДУЄ НА ЗВАННЯ КРАЩОЇ РЕГБІСТКИ США СЕРЕД СТУДЕНТОК

21-річна Ілона Зайшлюк, яка народилася у Шипинцях Кіцманського району Чернівецької області, претендує на відзнаку «Sorensen Award». Цю нагороду щорічно вручають кращій регбістці серед студентських команд США. Крім буковинки, за це звання борються ще 14 спортсменок. Проголосувати за нашу землячку можна онлайн за цим посиланням.

Як розповіла «Шпальті» спортсменка, вона перебуває в Сполучених Штатах уже 5 років. Спочатку навчалася в університеті Джексона (Міссісіпі), де отримала атлетичну стипендію в команді з тенісу. Згодом дівчина перевелася в університет Нотр Даму, який нещодавно закінчила, вивчаючи журналістику та акторську майстерність.

«Два роки тому під час однієї із вечірніх пробіжок я помітила, як хлопці і дівчата грали в дивний для мене вид спорту, схожий на американський футбол, але набагато інтенсивніший і цікавіший. Мої нові друзі запропонували мені зіграти, а пізніше вмовили мене пройти випробування для університетської команди. Я пройшла відбір і після одного року занять повноцінно перевелася на стипендію з регбі», – повідомила у коментарі «Шпальті» Ілона Зайшлюк.

У 2017 році команда університету Нотр Даму, за яку виступає буковинка, посіла друге місце в Національній студентській лізі США з регбі. Також Ілону запрошували до юніорської збірної Сполучених Штатів, у складі якої вона взяла участь у товариській грі проти Канади.

shpalta.media

Борьба с голодом
26 февраля 2020 г.
У Тернополі організували семінар з регбі для викладачів фізичного виховання (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «У Тернополі організували семінар з регбі для викладачів фізичного виховання (ВІДЕО)».

25 февраля 2020 г.
У Тернополі провели майстер-клас із регбі для вчителів (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «У Тернополі провели майстер-клас із регбі для вчителів (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Кредо