Новость подробно
24 марта 2019 г.

Чемпіонство Івано-Франківської області з регбі-7 виборов «Роланд»

Після зимового міжсезоння першими змаганнями для франківських регбістів став відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з регбі-7 серед чоловічих команд. 

Вперше місто Івано-Франківськ було представлено чотирма командами: «Роланд», «Роланд 35+», ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-«Франківчани» і ДЮСШ-2-«Станиславів». Компанію  у боротьбі за нагороди чемпіонату франківцям склали команди «Кремінь» м. Кременець і «Терен» м. Тернопіль.

На першому етапі команди зіграли у двох групах, де виявили беззаперечних фаворитів чемпіонату: «Роланд» у двох зустрічах переграв ІФНТУНГ-ДЮСШ-2-«Франківчани» (35:0) і «Кремінь» (38:0), а молода команда ДЮСШ-2-«Станиславів» була переконливішою в іграх з «Роланд 35+» (36:0) і тернопільським «Тереном» (17:7).

Переможці групових етапів і зустрілись у грі за перше місце чемпіонату: досвідчений «Роланд» і перспективний амбіційний «Станиславів». На жаль, молоді регбісти не встояли перед суперником, у складі якого «головні ролі» грали майстер спорту з регбі Кузнєцов Віталій та майстер спорту України міжнародного класу з регбіліг Коваль Валентин - 5:29.

Друге місце команди ДЮСШ-2-«Станиславів», середній вік гравців якої 18 років і яка вперше своєю командою зіграла в офіційних змаганнях дорослих регбістів, стало першою сходинкою на шляху до наступних перемог.

Третє місце у відкритому чемпіонаті розіграли команди із Тернопільщини. Регбісти з Кременця перемогли тернопільчан з рахунком 10:0. 

Звітні змагання стали першою репетицією перед стартом у першому етапі чемпіонату України серед команд Вищої ліги, який відбудеться у травні.

Борьба с голодом
07 мая 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 марта 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Видео галерея к новости «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Кредо