Новость подробно
22 марта 2019 г.

Президент Федерації регбі України Євген Баженков відвідав місто Харків з робочим візитом

Розпочато підготовчий процес до чемпіонату Європи з регбі-7 (жінки), дивізіон Grand Prix Series, що відбудеться у місті Харкові 20-21 липня 2019 року на спортивному комплексі «Динамо». 22 березня президент Федерації регбі України Євген Баженков з виконавчим директором Олександром Власюком відвідали Харків, разом з президентом обласної федерації регбі Романом Биховим, представниками ФРХО Геннадієм Веприком і Максимом Кравченком зустрілися з начальником Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталієм Кириленком та обговорили нагальні питання підготовчого процесу. Відвідали спортивну арену та місця проживання учасників заходу. Наприкінці візиту відбулася скайп-конференція з офіційними особами Регбі Європа, зокрема Бернардом Жержаком, для остаточного узгодження усіх деталей та вимог до проведення турніру. Особливу увагу в розмові було приділено безпеці проведення заходу, його учасників та формуванню належного штабу працівників і волонтерів для задоволення усіх вимог регламенту та успішного проведення чемпіонату. 

Нагадаємо, що 2019-го року національна жіноча збірна України візьме участь в найвищому дивізіоні чемпіонату Європи з регбі-7 - GRAND PRIX SERIES, що пройде в два етапи. Вирішальний, другий тур, як ми вже зазначали, відбудеться в липні у Харкові, а перший тур - 29-30 червня в Маркуссі (Франція).

ЧЄ-2019 з регбі-7. GRAND PRIX SERIES. 1-й тур:

Група «А»: Росія, Англія, Польща, Україна.

Календар ігор:

Росія – Україна

Англія – Польща


Росія – Польща

Англія – Україна


Польща – Україна

Росія – Англія

Група «В»: Франція, Бельгія, Уельс, Нідерланди.

Група «С»: Ірландія, Шотландія, Італія, Іспанія.

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
16 августа 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 августа 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области