Новость подробно
28 января 2019 г.

В Ужгороді грали у регбі на снігу (ФОТО)

В Ужгороді провели змагання з виду спорту, який, хоч і розвивається на Закарпатті та має успіхи, досі є незвичним. Незвичним був і формат матчу – грали у регбі на снігу.

Як розповів ініціатор і суддя змагання Федір Шандор, кубок «Uzh Snow Regbi» розігрують втретє, розпочавши у 2017-му році. У 2018-му кубок став міжнародним, за участю словацьких регбістів, було 18 команд, утім, не було снігу.

«Uzh Snow Regbi - 2019» пощастило зі снігом, але через погодні умови і поганий стан доріг команд було всього дві: представляли Ужгород і Мукачево. На полі спорткомплексу УжНУ «Буревісник» дівчата грали разом з хлопцями.

У регбі на снігу грають за правилами, аналогічними до гри в регбі на піску (пляжне регбі): усього лише два тайми по 5 хвилин. Відмінність у тому, що не можна розігрувати ногою: м’яч завжди в руках.

У єдиному матчі «Uzh Snow Regbi - 2019» в стрімкій і видовищній боротьбі з рахунком 7:6 перемогла команда Мукачева.

Як повідомив Федір Федорович, історія регбі на Закарпатті має 6 років, у краї є потужні команди – чоловічі, жіночі і дитячі. Грають у всі види регбі: регбі-7, регбі-15, регбіліг, пляжне і зимове регбі. Окрім Ужгорода і Мукачева, у регбі грають у Королеві, Велятині і Колочаві. Закарпатські команди є чемпіонами змагань в Угорщині та Словаччині, призерами студентської та вищої ліги.

До слова, регбі з усіма його підвидами - один з основних «екзотичних» видів спорту, які розвиваються на Закарпатті, поруч з американським футболом, петанком та кількома іншими.

uzhgorod.in

Борьба с голодом
07 мая 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 марта 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Видео галерея к новости «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Регбійний клуб «Київські Соколи» гідно представив Україну на міжнародному турнірі з регбі в ОАЕ! (ФОТО, ВІДЕО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Кредо