Новость подробно
12 декабря 2018 г.

Олександр Педан у Полтаві презентував вчителям та учням нові види спорту

Відомий телеведучий і шоумен Олександр Педан приїхав до Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 з командою спортивного руху JuniorZ для презентації 7-ми нових видів спорту.

Бадмінтон, фрізбі, чирлідинг, регбі, флорбол, корфбол, петанк — деякі з цих видів спорту вже відомі полтавцям, деякі ні. За словами організаторів, вони є доступними, дешевими і не травматичними. Тому тренери спортивного руху розповідають вчителям та учням основні принципи гри, а потім дають можливість їм самостійно пограти.

«JuniorZ — зміна системи фізичної культури в школах. Ми запроваджуємо нові види спорту, які цікаві дітям. Для цього не потрібні довідки, діти не будуть прогулювати фізкультуру, а ходитимуть на уроки із задоволенням. Стрибати через козли і колоди вже ніхто не хоче. Тим більше це, навіть, небезпечно. Діти не хочуть, вчителі бояться… Ці 7 видів спорту затверджені МОН. Вони легкі, доступні, дешеві. Ми беремо тим, що їх можна викладати в кожній школі міста чи села. Диск фрізбі коштує 200 грн, їх потрібно закупити 3-5 штук і вже кілька класів можуть грати. Не треба переробляти зал, перекваліфіковувати вчителів», – розповідає Олександр Педан.

Полтавська школа №38 стала майданчиком для презентації JuniorZ. Директор школи Тетяна Веркалець говорить, що з ряду цих видів спорту, наприклад, чирлідинг, фрізбі, чи бадмінтон не є новим.

«Бадмінтон всі ми знаємо, але як модуль фізичної культури це новація. А регбі презентували так, що цей вид спорту може бути безконтактний і менш травматичний, але водночас задіяно багато дітей з різними видами підготовки. Дітям це цікаво. Потрібно розуміти, як би ми не любили футбол, баскетбол і волейбол, але це одне й те саме, в що ми граємо 11 років поспіль у школі. Тому для урізноманітнення і залучення дітей з різною фізичною підготовкою якраз впровадження нових видів спорту є дуже корисним».

Під час візиту разом зі спортивним рухом JuniorZ телеведучий подарував школі комплекти спортивного інвентарю для занять новими видами спорту. Також Олександр Педан підписав Меморандум про співпрацю з представниками міської влади.

np.pl.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 августа 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области