Новость подробно
19 ноября 2018 г.

Вітаємо Регбійний клуб «Олімп» (Харків) із здобуттям чемпіонських нагород чоловічої Суперліги з регбі-15 сезону 2018 року!

Федерація регбі України щиро вітає гравців, тренерський штаб, усіх працівників та керівний склад харківського «Олімпу» із завоюванням чотирнадцятого за ліком чемпіонського титулу в елітному національному дивізіоні.

Дорогі чемпіони!

Цього року, як і в попередні сезони, Ви в чесній боротьбі вчергове підтвердили статус найкращої команди України – стали володарями золотих нагород національної першості з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, збільшивши по всій країні кількість своїх палких прихильників!

Принагідно зазначимо, що окрім перемог в змаганнях національного рівня, Ваш клуб щороку делегує в збірні команди України з регбі-15 та регбі-7 чисельну групу гравців, які достойно представляють нашу країну на міжнародних турнірах.

Головний тренер команди Валерій Кочанов, з ім’ям якого пов’язані усі здобутки РК «Олімп», успішно очолює чоловічу національну збірну України з регбі-15, докладає чималих зусиль для того, щоб наша головна регбійна дружина була серед когорти топових європейських команд.

Впевнені, що вагомим фактором в здобутті Вами чотирнадцятого «золота» на внутрішній арені є всебічна підтримка президента клубу Олександра Владиленовича Ярославського, який вже багато років усіляко піклується багатьма питаннями життєдіяльності команди.

Бажаємо Вам, наші чемпіони, нових перемог в майбутніх протистояннях, продовжувати і надалі радувати вітчизняних шанувальників регбі своїми успіхами на різноманітних змаганнях!

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
24 января 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Видео галерея к новости «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области