Новость подробно
29 мая 2018 г.

Перший чемпіонат Хмельницького з регбі-5 відбувся!

У хмельницькому регбі пройшов черговий старт – цього разу серед наймолодших та найменш досвідчених спортсменів. Але перший Чемпіонат міста з регбі-5 не менш важливий за будь-який інший турнір, адже саме на подібних змаганнях народжується майбутнє нашої гри.

Всесвітня програма Get іnto rugby (Займися регбі) почала запроваджуватися в Хмельницькому лише у лютому цього року. Завдяки їй діти та молодь міста занурюються в світ регбі та долучаються до здорового способу життя.

Хмельницький – один з лідерів розвитку безконтактного регбі в Україні. Обласна Федерація проводила кропітку роботу у навчальних закладах – презентувала таг-регбі у кабінетах та на гральних майданчиках, організовувала уроки, надавала необхідний інвентар. Приємно, що місяці наполегливої праці увінчалися яскравою та корисною подією – Чемпіонатом міста з регбі-5.

Грати на уроках з таг-регбі у рідній школі – це одне, та зовсім по-іншому вивчаєш гру, виходячи на поле до реального суперника. У чемпіонаті взяли участь 8 шкільних команд з Хмельницького та одна команда з Дунаєвець.

Наприкінці події відбулося справжнє нагородження переможців, але зайняті місця все-таки не головне. Головне, що регбісти-початківці відчули на смак справжній азарт та доторкнулися до магії гри.

Підсумкові результати:

1. НВК № 10

2. Ліцей № 17

3. ЗОШ № 18

4. ЗОШ №25

5. ЗОШ №24

6. ЗОШ №22

7. ЗОШ №4 (м. Дунаївці)

8. Гімназія № 2

9. СЗОШ № 6 (наймолодші учасники)

Найкращий гравець турніру – Олександр Завгородній.

Вітаємо учасників, а також батьків та вчителів юних регбістів з цим чудовим стартом. Ласкаво просимо до захопливого світу регбі.

rugbykm.com

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 августа 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области