23 мая 2018 г.

Українки – володарки «срібного кубку» Centrale Sevens-2018

23 травня у Франції визначилися переможці міжнародного турніру з регбі-7 серед чоловічих та жіночих команд «Centrale Sevens».

На цьогорічних змаганнях з олімпійського виду регбі брала участь і національна жіноча збірна України.

Напередодні, 22 травня, українки зіграли матчі групового етапу, де перемогли збірні Німеччини (26:5) та Грузії (38:5). В третьому поєдинку підопічні В’ячеслава Козьменка програли команді Вельсу (12:24).

У фінальній стадії турніру, в 1/4 фіналу, «синьо-жовті»  повторно зустрілися зі своїми кривдницями, валлійками. У черговій дуелі українок з представницями Сполученого Королівства Великої Британії знову перемога дісталася нашим суперницям – 26:5.

У боротьбі за «срібний кубок» (Women's Silver Cup) збірна України в півфіналі обіграла Фінляндію (22:5), а в фіналі – Бельгію (14:10)

Україна – Бельгія 14:10

Нагадаємо, що з 16 по 20 травня пройшов черговий етап підготовки української жіночої збірної до чемпіонату Європи 2018 року з регбі-7, перший етап якого прийме Дніпро 23-24 червня. Другий етап відбудеться в угорському Естергомі 7-8 липня.