Новость подробно
15 мая 2018 г.

Стартовий тур чоловічої Суперліги з регбі-7 пройде в Одесі

20 травня в Одесі відбудеться перший тур чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги. Усі ігри туру пройдуть на стадіоні «Академія спорту».

Відповідно до регламенту змагань Чемпіонат пройде в два етапи.

Перший етап: дванадцять команд-учасниць ліги за системою Бергера розбиваються на 3 підгрупи (А, Б, В). Змагання в підгрупах проводяться за олімпійською системою: спочатку грають 1 і 4 і 2 і 3 команди підгрупи, потім команди-переможці в грі між собою визначають 1-2 місця, команди, що програли визначають 3-4 місця змагань в підгрупах.

Другий етап: команди, які завоювали на першому етапі перші місця і краще (за додатковими показниками) з команд, що зайняли другі місця за підсумками змагань в підгрупах, складають групу команд, які розігрують 1-4 місця фінальних змагань туру. Решта команд діляться на пари команд і розігрують 5-6, 7-8, 9-1 і 11-12 місця туру.

Цього сезону участь в національній першості візьмуть 12 команд: «Олімп» (Харків), «Evolution`7» (Хмельницький), Збірна команда Київської області – «Росомахи-ДЮСШ» (Ірпінь), «Сокіл» (Львів), «Легіон-XIII – ШВСМ» (Харків), «Ребелс» (Київ), «Гірник-ПАТ КЗРК» (Кривий Ріг), «ТЕХ-А-С» (Харків), «Антарес» (Київ), «Поділля» (Хмельницький), РК «Дніпро» (Дніпро) і РК «Політехнік» (Одеса).

Склад підгруп першого етапу:

«А»

1. Олімп

2. Ребелс

3. Гірник-ПАТ КЗРК

4. Політехнік

«Б»

1. Evolution`7

2. Легіон-XIII – ШВСМ

3. ТЕХ-А-С

4. Дніпро

«В»

1. Збірна Київської області

2. Сокіл

3. Антарес

4. Поділля

Терміни проведення:

2 тур – 2 червня, м. Львів

3 тур – 24 червня, м. Харків

Борьба с голодом
14 ноября 2019 г.
Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)».

13 ноября 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Кредо