Новость подробно
28 февраля 2018 г.

У школах Хмельницького розпочато набір в команди з регбі-5

Федерація регбі Хмельницької області презентувала програму Get into Rugby у школах. Серед перших навчальних закладів, які долучились до корисної ініціативи стала ЗОШ № 18. Керівник проекту Get into Rugby в Хмельницькому Сергій Щербанюк розповів про новий для Хмельницького різновид регбі – тег-регбі.

Тег-регбі, або регбі-5 – безконтактний вид регбі, який на цей час є пріоритетним напрямком розвитку для Федерації регбі Хмельницької області. У планах – створення чемпіонату серед шкіл міста з регбі-5, а також організація Кубку, який відбудеться вже наприкінці травня цього року.

Нагадаємо, що 18 лютого в Хмельницькому було організовано тренінг-семінар для директорів шкіл та викладачів фізичного виховання. На ньому у теорії та практиці було представлено програму Get into Rugby. Тепер розпочалась робота з формування шкільних команд. Вчитель фізичного виховання ЗОШ №18 Тетяна Степанівна Кісельова однією з перших почала набір у команду, яка вже зовсім скоро візьме участь у Кубку міста з регбі-5. До цього вже був розпочатий набір у команду гімназії №2.

rugbykm.com

Борьба с голодом
21 февраля 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 февраля 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Регбійний клуб «Київські Соколи» гідно представив Україну на міжнародному турнірі з регбі в ОАЕ! (ФОТО, ВІДЕО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Кредо