Новость подробно
29 августа 2017 г.

Оазис регбі в Києво-Святошинському районі

    В рамках підготовки до фінальних матчів чемпіонату України з регбі серед юнаків, з ініціативи старшого тренера команди «ГАРТ» Сергія Равлюка в селі Дмитрівка Київської області 26 серпня було проведено турнір «Олімпійські надії». Змагання пройшли на прекрасно підготовленому стадіоні за підтримки сільського голови Дідича Тараса Тарасовича.

   Юні регбісти продемонстрували індивідуальну майстерність і величезне бажання перемогти. Керував проведенням турніру Корольов Борис Анатолійович, який не тільки судив ігри, але і детально пояснював юним регбістам правила гри.

   У підсумку, 1-е місце виборола команда «ГАРТ» с. Дмитрівка (тренер Сергій Равлюк), 2-е місце - у регбістів «ІРПЕНЯ» (тренер Сергій Ігнатенко) і 3-е місце у київської команди «ПЕГАС» (тренер Руслан Мишко). Тепло підтримували учасників змагань жителі села, батьки і гості турніру. Від імені президента Федерації регбі України Баженкова Є. В. були передані вітання переможцям, а керівник фонду розвитку дитячо-юнацького регбі Леонід Дейнеко подарував юним регбістам с. Дмитрівки м'ячі. Побажаємо нашим командам подальших перемог на турнірах і чемпіонатах України!


Борьба с голодом
 
Get into Rugby
24 января 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Видео галерея к новости «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области